Spam

Tutaj śmiało możecie zostawiać linki do swoich blogów,reklamować je czy powiadamiać o nowych rozdziałach :) Jak znajdę czas postaram się je przeczytać ;D

113 komentarzy:

 1. "Idąc do pasów dziewczyna po drugiej strony ulicy zauważyła sylwetkę mężczyzny, który zawzięcie jej się przygląda i nawet na chwile nie spuszcza z niej wzroku. Mia zaczęła wyostrzać wzrok, jednak należy do krótko widzów i nie mogła skojarzyć tej osoby z nikim."
  http://battle-of-destiny.blogspot.com/

  Serdecznie zapraszam na 2 rozdział, bo długiej przerwie. Mam nadzieję, że Ci się spodoba i jeśli tak to liczę na Twój szczery komentarz, gdyż to dla mnie ważne.
  Zachęcam również do zadawania pytań bohaterom oraz podałam również link do swojego aska, gdzie możecie pytać o moje życie prywatne :)
  Pozdrawiam, Mia ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Ona - dziewczyna z problemami i kompleksami. Żyła wiecznie w cieniu siostry, jako ta gruba Charlotte. Nie potrafiła wpasować się w społeczeństwo, aczkolwiek cały czas próbowała. W końcu nie wytrzymała psychicznie i postanowiła skończyć ze sobą. Plan, jednak, nie wypalił i jej jedyny przyjaciel odnalazł ją w porę. Kiedy tylko wyszła ze szpitala zaczęła pracować nad tym, by schudnąć. Po długich dwóch latach wróciła do domu. Wszystko było jak dawniej. Czy aby na pewno?
  On - wokalista deathcoru. Dość sławny, ale nie próżny. Wiele przeżył, a mimo to nie pokazuje tego po sobie. Chłopak z biednej rodziny, masą tatuaży na ciele i dziwnie normalnym przysposobieniem do życia. Zawsze opiekowano się nim - więc co zrobi, gdy to on będzie musiał się zaopiekować nią? Odnajdzie się w tym?
  A co z nią? Obdarzy go miłością, czy spłoszy się i ucieknie? Sprostają temu, co im los podrzuci?

  http://alligator--blood.blogspot.com/

  ~ C. M.

  OdpowiedzUsuń
 3. drug fun and fear:

  Las Vegas, które samo siebie określa mianem światowej stolicy rozrywki, słynie z ogromnych kasyn i powiązanych z nimi atrakcji. Różne formy rozrywki dla pełnoletnich przypisały Las Vegas tytuł Miasta Grzechu...
  Fannie Scott, Roxie Meyer i Josie Parker - to trzy przyjaciółki, które żyją właśnie w takiej rzeczywistości. Ich przyjemności nie zawsze należą do legalnych, a one same myślą, że świat kręci się wokół nich.
  Wieczne zabawy, różnego rodzaju używki doprowadziły już do nie jednej choroby.
  Czy w końcu prawda powoli wychodząca na jaw sprowadzi dziewczyny na odpowiednią drogę?
  Czy w ich życiu znajdzie się jakaś szansa na miłość?
  Czy aby na pewno wszystko będzie wyglądało na kolorową bajkę?
  http://drug-fun-and-fear.blogspot.com/

  Zapraszamy na nowo powstałego bloga. Mamy nadzieję, że skomentujesz naszego bloga szczerze, nawet gdyby miałaby być to negatywna opinia. Jeśli chciałabyś wiedzieć co będzie dalej zachęcamy również do dodania się do obserwatorów.
  Pozdrawiamy: Fannie, Roxie, Josie ♥

  OdpowiedzUsuń
 4. [spam]
  "Nastolatka o czerwonych włosach w niedbały sposób opierała się na dłoni, patrząc na swoje odbicie w weneckim lustrze. Zdawała ona sobie sprawę z tego, że po drugiej stronie zapewne mama, tata i może jej brat ze współczuciem patrzą jak najmłodszy członek ich rodziny, od kilku godzin czeka aż ktoś wysłucha jej historii."
  To jest właśnie wstęp pierwszego rozdziału, który właśnie ukazał się na blogu http://school-nightmare.blogspot.com/ :)
  jeśli masz ochotę to zachęcam do wyrażenia szczerej opinii, która niekoniecznie musi być pochlebna.
  zachęcam do przeczytania rozdziału oraz zaobserwowania bloga.
  przepraszam za spam, Cassie ♥

  OdpowiedzUsuń
 5. Historia opowiada o osiemnastoletniej dziewczynie o imieniu Violetta. Mieszka z "Rodzicami", ale tak naprawdę są oni rodzeństwem jej prawdziwych rodzicieli. Dziewczyna znosi codzienne bicie, krzyki, wyzwiska. Ale do pewnego czasu...
  Kiedy znajduje w dokumentach numer do swojego kuzyna Nialla, od razu dzwoni do niego i prosi go o pomoc. Viola przeprowadza się do Londynu i zaczyna naukę w tutejszej szkole. Dziewczyna szybko się zaprzyjaźnia.
  Jednak wszyscy nie znają prawdy o niej. Tak samo jak ona sama. Tego samego dnia przed jej wyjazdem, po raz pierwszy objawiły jej się moce.
  Czy w końcu pozna prawdę o sobie? Czy dowie się kim i gdzie są jej rodzice? Czy po raz pierwszy się zakocha?
  ZApraszam na bloga http://dzieli-nas-wszystko-jednoczy-milosc.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. LIFE IS A EVENT

  Bristol High School to szkoła z internatem położona w głównej części jednego z największych i najbardziej zaludnionych miast Wielkiej Brytanii - Bristolu. To tam co roku składane jest tysiące podań, a mnóstwo młodych ludzi modli się by to właśnie ich imię widniało na wiejkiej liście wywieszonej na dziedzińcu. Wszyscy chcą zacząć nowe życie w renomowanej angielskiej szkole.

  Fleur i Gwen to przedstawicielki rocznika '95 , tego, który zacznie naukę w BHS. Obie nastawione są na lata pełne nauki i pracy. Obie nie wiedzą, że wchodząc w mury Bristolskiej Szkoły powitają nowy, odmienny świat pełen szalonych imprez i ucieczek z internatu. Ich do tej pory ułożone życie ulegnie kompletnej zmianie, a pomoże im w tym szkolna elita, która dziwnym sposobem zacznie interesować się rekrutkami.

  Czy elita ma wobec dziewczyn jakieś nieczyste zamiary?

  Czy Fleur i Gwen wpadną w kłopoty?

  Czy jednak zakończy się to happy endem?

  zapraszam na bloga life-is-a-event.blogspot.com i przepraszam za spam c:

  OdpowiedzUsuń
 7. No Ci teraz bezczelnie poSPAMuję i mam nadzieję, że zajrzysz chociaż na jednego bloga :D.

  1) http://just-trust-isiia999.blogspot.com/


  Zbuntowana Honey zmuszona jest przeprowadzić się do Londynu do wuja, który będzie sprawował nad nią władzę rodzicielską. Dziewczyna dowiaduje się, że jej wujek w rzeczywistości to manager popularnego zespołu - One Direction. Szesnastolatka nie ma zamiaru spoufalać się z chłopakami, jednak z czasem przekonuje się do nich. W tym samym czasie kiedy każdy myśli, że Honey zmieniła się i wyszła ze swoich nawyków, nastolatka pakuje się w prawdziwe kłopoty. Czy da radę z tego wyjść ? Zrozumie co tak naprawdę liczy się w życiu ? Czy zazna smaku prawdziwej przyjaźni i nieznanej nigdy dotąd ... miłości ?

  2) NOWY ! http://you-and-i-lizzy.blogspot.com/


  Życie dziewiętnastoletniej Lizzy zmienia się diametralnie, kiedy dziewczyna pomaga przyjaciółce spełnić jej marzenie : poznać jej największych Idoli. Lizzy, chcąc zrobić nie fortunne zdjęcie jej idolom, starając się zabłysnąć w świecie show-biznesu, daje się przyłapać. Poznaje razem ze swoją przyjaciółką, jej idoli, mając za zadanie się wytłumaczyć. Ta jednak, mówi co myśli i nie ma najmniejszego zamiaru ich przeprosić. Ulubieńcy jej przyjaciółki są pod wrażeniem jej temperamentu i charakteru, więc proponują jej ofertę nie do odrzucenia. Jaką decyzję podejmie Lizzy ? Czy wyjdzie jej to na dobre ? Czy zazna smaku sławy, o czym marzyła od dziecka? Czy pozna smak prawdziwej miłości ? Czy jej sekrety skrywane przed światem, wyjdą na jaw ?

  3) publikacja 1 rozdziału 10.07, więc zapraszam :)
  + http://law-of-heart.blogspot.com/


  Siedemnastoletnia London ma wszystko czego pragnie przeciętna nastolatka. Popularność, pieniądze, kochających rodziców i cudownych przyjaciół, którzy są na każde skinienie jej palca. Wszystko się zmienia kiedy jej matka sprowadza do domu pewnego chłopaka, którym ma się zająć. Dziewczyna nie ma najmniejszego zamiaru spoufalać się z podopiecznym jej matki, do czasu, gdy … wpakuje się w kłopoty razem z chłopakiem, niosące poważne konsekwencje.


  4) NOWY ! - Opowiadanie o RiRi


  Dom Dziecka od trzech lat był stałym miejscem zamieszkania Abigail. Dziewczyna w dniu swoich osiemnastych urodzin opuszcza mury sierocińca, aby zacząć żyć na własną ręką. W rzeczywistości nie ma nikogo, oprócz jednej osoby. A mianowicie swojej kuzynki, która jest rozpoznawalną kobietą i królową POP`u. Czy Abigail odnajdzie kuzynkę ?
  Historia o uczuciach, problemach, zaufaniu i zmieniających się osobach.


  ___________________________________

  Zainteresowałam Cię ? Pewnie, nie, ale jakby co, wiesz gdzie wpadać.
  Buziaki ; *
  Isiia.

  OdpowiedzUsuń
 8. Londyn to idealne miasto na spełnianie swoich najskrytszych marzeń. Każdy człowiek mieszkający właśnie w tym mieście wie o tym doskonale. Jednak nie każdy człowiek wiedzie kolorowe życie, bo przecież nigdy nie jest łatwo. Millie Farris to jedna z nielicznych nastolatek, która w swoim życiu przeżyła nie jedną wstrząsającą historię. Ale światu nie udało się jej strącić z równowagi.
  Mimo dramatycznych chwil z jej życia, które cały czas się namnażają Millie nad tym panuje. Jednak pewna sprawa ją przerasta, a wtedy w jej oczach wszystko traci cały sens. Jej życie spada na inną drogę, a ona sama nie potrafi sobie z tym poradzić.
  Czy w końcu sobie poradzi?
  Czy zyska prawdziwych przyjaciół?
  Czy w jej historii znajdzie się cień miłości?
  Czy jej życie można określić jako wiecznie tocząca się gra?
  Jeśli chcesz znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania to zapraszam do czytania mojego bloga.

  Cześć! :) Jeśli masz czas to zapraszam na mojego nowego bloga, na którym dopiero widnieje prolog. Kto wie? Może Ci się spodoba. Wpadnij i wyraź szczerą opinię, może być ona negatywna, bo przecież nikt nie jest idealny :)
  http://maze-of-disease.blogspot.com/
  Pozdrawiam, Millie ♥

  OdpowiedzUsuń
 9. Byun Baekhyun jest dość niezdarnym policjantem, postanawiającym kontynuować pracę swojego ojca, który przez nią zginął. Brzydzi się przemocą i każdym przestępcą, jakiego ma okazję złapać. Co więc się stanie, kiedy na jego drodze pojawi się niebezpieczny, najlepszy w swoim fachu morderca, któremu będzie zawdzięczał życie?

  shi-no-hitomi.blogspot.com
  zapraszam ♥

  OdpowiedzUsuń
 10. Białe Czarownice i Czarne Demony to odwieczni wrogowie.
  Zabijają się i tępią nawzajem.
  Przez tysiąclecia konflikt tych istot rósł z dnia na dzień,
  lecz to właśnie teraz wojna ta osiągnie apogeum.
  Siły dobra gwałtownie się kurczą, zło rośnie w potęgę.
  Losy ludzkości są już właściwie przesądzone.

  Czy aby na pewno?
  http://magia-to-zycie.blogspot.com/

  Zapraszam

  OdpowiedzUsuń
 11. Rozalin i Victoria to najlepsze przyjaciółki, każdą chwile spędzają razem. Tego lata postanowiły wybrać się do LONDYNU. Zamieszkają z Łukaszem, wybiorą się na imprezę do Mika i poznają tam bardzo interesującą osobę, którą kilka dni później będą podziwiały na NIEZAPOMNIANYM koncercie, który okaże się pełny wrażeń.

  Zapraszam na bloga którego prowadzę wspólnie z przyjaciółką :D Mamy nadzieje, że wciągnie was historia dwóch przyjaciółek...

  http://livewhilewereyoungbk.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. On - Synek milionera i menadżerki wielu znanych gwiazd. Pochodzi z USA ale rodzice wysłali go na 'studia' do Londynu i obecnie tam właśnie mieszka - stolicy Anglii. Wpadł w złe towarzystwo co odbiło się na jego charakterze. Kto by pomyślał, że ze słodkiego, loczkowatego chłopaczka który wręcz prosi się o całuska zrobi się naprawdę groźny gangster? Czy jest jeszcze szansa aby dawny Harry wrócił?
  I Ona - Pochodzi z małego miasta Chaster, położonego niedaleko Liverpool'u. Jej rodzice nie są tak zamożni jak Harrego, ale biedy też nie klepią. Obecnie mieszka w Londynie wraz ze swoim chłopakiem. Wysoka, szczupła brunetka o niebieskich oczach i malinowych ustach. Marzy o karierze modelki, jednak to tylko marzenie nie do spełnienia. On jej skutecznie to uniemożliwia. Jest w zupełności od niego zależna.
  unfaithful-fanfiction.blogspot.com

  Mam nadzieję, Cię zaciekawiło, wpadniesz i zostawisz swoją opinie. Obserwujemy? Bardzo na Ciebie liczę kochana <3 ;*
  Pozdrawiam, Carrie x

  OdpowiedzUsuń
 13. http://bowoczachtkwisiladuszy.blogspot.com/ ZAPRASZAM! :)

  OdpowiedzUsuń
 14. „Życie jest tylko przechodnim półcieniem, Nędznym aktorem, który swą rolę Przez parę godzin wygrawszy na scenie W nicość przepada - powieścią idioty, Głośną, wrzaskliwą, a nic nie znaczącą.”

  Zapraszam na :
  http://third-timee.blogspot.com/

  "A jednak możliwy jest ten... TRZECI RAZ."

  OdpowiedzUsuń
 15. Isabelle Morrison to zwykła szesnastolatka. Od urodzenia ciągle się przeprowadza trafiając do co raz to nowych rodzin zastępczych. Teraz zamieszkuje w Rosewood, małym miasteczku które sprawia wrażenie idealnego. Od razu jej życie zaczyna się komplikować, a sprawcą jest nadawca anonimowych wiadomości podpisanych literą A. Kim jest tajemnicza osoba, która wie wszystko o wszystkich? Czy Isabelle w końcu znajdzie prawdziwych przyjaciół i miłość? Czy wspomnienia mogą zawładnąć jej przyszłością?
  Zapraszam: http://dziewczyna-z-rosewood.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 16. Mała,zagubiona dziewczynka w wielkim,okrutnym świecie,pośród wielu skrzywdzonych dzieci.
  Teoretycznie silna,mądra,utalentowana,ciesząca się życiem istotka.
  Praktycznie niewinna,samotna,skazana na cierpienia dziewczynka.
  Kochała wszystkich i wszystko,była pomocna i zbyt ufna - ale to przecież dziecko, one takie są...
  Dlatego nie zdawała sobie sprawy,że najbliższe osoby mogą ją w jakiś sposób zranić czy skrzywdzić.
  Od najmłodszych lat była wystawiana na próby - cierpiała fizycznie ale również psychicznie.
  Amy Black - półsierota,wychowywana przez babcie do czasu jej śmieci, następnie pozostawiona sama sobie przez ojca tyrana.
  Zmieniała sie diametralnie wewnętrznie i zewnętrznie z każdą sekundą ,minutą,godziną, z każdym dniem , tygodniem , miesiącem i rokiem.- Bo przecież rany można załagodzić,nauczyć się z nimi żyć,ale już nigdy nie uda nam się całkowicie ich pozbyć.

  http://how-to-find-happines.blogspot.com/
  zapraszam do mnie , mile widziane komentarze

  OdpowiedzUsuń
 17. Odrzuceni przez społeczeństwo, wytykani palcami, szykanowani, paleni na stosie - taki żywot wiodły w średniowieczu wszystkie paranormalne istoty zamieszkujące nasz świat. Kilkorgu z nich cudem udało się przeżyć i wyjść cało z okresu, kiedy rozciąganie na kole i przypalanie pięt rozgrzanym do czerwoności pogrzebaczem były najpopularniejszymi torturami. Przez kilka stuleci poszukiwali się nawzajem, nie wiedząc o swoim istnieniu, lecz kiedy wreszcie się odnaleźli pod wiekowym dębem, na którym wieszani byli zdrajcy napoleońskiej armii, ich dotychczasowe życie przestało istnieć. Rozpoczęli nowy koniec prowadzący ich razem przez krew, ból i cierpienie, miłość, przyjaźń i radość do śmierci - niekoniecznie swojej.
  Czternaście stworzeń.
  Czternaście różnych charakterów.
  Czternaście rządnych krwi, ale też pragnących pokoju istot.
  Trzynaścioro odmieńców.
  Jeden człowiek.
  Mieszanka wybuchowa?
  Z tego nie może wyjść nic dobrego.

  http://nowy-koniec.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 18. Historia o bogactwie, zepsuciu, imprezach, intrygach i tajemnicach.
  Dasz mi szansę?
  http://lies-sex-and-drugs-bitch.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 19. Hej pojawił się u mnie 3 rozdział :)

  Serce i rozum walczą ze sobą. Pierwszy chce patrzeć na tą postać, to osoba, którą się kochało. Serce tęskni za nim. Lecz rozum, karze wyjść i uciec, bo to wzrok mordercy. Nie można już kochać kogoś kto zabił najbliższą ci osobą. Nie możesz. Łzy zaczynają spływać po moich policzkach.

  Płaczę, bo on nie żyję. Płaczę, bo on zabił.

  Zapraszam i proszę o komentarz http://lonelinesswithfrends.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 20. Najpierw opuścił ją ojciec, potem zabrano matkę. Opętana przez diabła. Budująca wokół siebie mur. W końcu ktoś jej pomógł. Małymi krokami odzyskiwali starą Michelle. Najpierw pomógł jej egzorcysta, później niebiesko włosa dziewczyna, kobieta zajmująca się dwójką osieroconych nastolatków, 5 chłopaków i 2, a może 3 dziewczyny. Jedno z nich zburzy jej mur i pokaże jak kochać. Stworzą grupę. Czy Michelle Sheeran, Adele Styles, Julianna Edwards, Zayn Malik, Liam Payne, Niall Horan, Harry Styles i Louis Tomlinson w końcu zaznają szczęścia po tym co przeszli w życiu?
  Dowiesz się czytając: http://onedirectionwzwy.blogspot.com/
  Katie xxx

  OdpowiedzUsuń
 21. Julka po wyzwoleniu braci z rąk zła sama ponosi niewyobrażalnie wysoką cenę - umiera. Jej siostra bliźniaczka- Agata- bracia oraz przyjaciele bardzo za nią tęsknią. Natomiast Zayn, z którym łączyły ją dziwne relacje, przeszedł na front wroga. Nastolatka z nadprzyrodzonymi siłami jedna znajduje sposób, żeby wrócić. Czy zapobiegnie wielkiej bitwie, która zadecyduje nie tylko o losach istot magicznych, ale także śmiertelników?
  http://magic-story-with-1d.blogspot.com/

  Historia czterech przyjaciółek, które postanowiły wziąć sprawy w swoje ręce i spełnić swoje marzenia o sławie. Za sprawą najmłodszej, a zarazem najbardziej szalonej Ellie ruszają z Barcelony do NY. Związują Justina Timberlake i pokazują mu jedną piosenkę. Ten postanawia zabrać je na wielką imprezę z okazji rozpoczęcia wakacji do Miami- tam też debiutują.Poznają 1D. Niestety Louis i Ellie nie znajdują wspólnego języka. Od razu został im zaoferowany kontrakt- podpisują go. Rusza też pomysł zorganizowania trasy koncertowej 1D i Bratz
  http://wiara-zaufanie-i-magiczny-pyl.blogspot.com/
  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Daf3RKNuTTk

  Cassie to 16-letnia mieszkanka Liverpoolu, jednak jej matka i ojczym dostają świetną ofertę pracy w Doncaster, dlatego dziewczyna tak jak jej siostry- Jenny i Ginny- wraz z matką i Josh' em przeprowadzają się tam. Jak się później okazuje jej sąsiadem jest przystojny szatyn- Louis Tomlinson 16letni chłopak (dopiero będzie miał urodziny xd). Lou i Cassidy szybko łapią kontakt i zostają przyjaciółmi. Czy ich relacja zmieni się w coś więcej niż tylko przyjaźń? Na swojej drodze napotkają różne przeciwieństwa, ale czy dadzą radę je pokonać? Jedno jest pewne każde z nich ma niewyobrażenie wielki talent wokalny i każde z nich nie chce go pokazać światu...
  http://save-you-tonight-casis-story.blogspot.com/
  zwiastun: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=uKhsWOUCkF8

  serdecznie zapraszam ;p

  OdpowiedzUsuń
 22. Prologue
  Moje życie nigdy nie miało w sobie niczego interesującego co mogłoby być pod ostrzałem ciekawskich. Każdy dzień polegał na spotykaniu nowych osób, którzy zapominali o mnie jak o niewidocznej zjawie. Nie koniecznej żeby zwrócić na nią uwagę. Jako zwykła osoba kończąca niedługo szesnaście lar pracowałam w najzwyklejszej knajpce. Będąc w rozkwicie młodzieńczego wieku, nigdy żadna nastolatka nie spodziewałaby się, że jej życie może zmienić się tak diametralnie.
  Zawsze starałam się godnie chodzić po mieście nie wywyższając się przed innymi tym bardziej nie wymyślałam plugawych wyzwisk jakie padały pod kątem znajomych. Nie brałam udziału w żadnych bójkach, czy konfliktach. Wrogów zwykłam unikać. Nigdy nie miałam w ustach papierosów, ani narkotyków. Były mi obce. Czasem gardzili mną, iż nie chciałam spróbować, lecz nie zważałam na opinie innych dziewuch kopulujących się w każdym kącie. Byłam czysta do kiedy ktoś nie pojawił się w moim życiu przewracając je o trzysta-sześćdziesiąt stopni.
  http://become-my-hero.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 23. Harry to nastolatek który ma wszystko, czego dusza zapragnie. Pieniądze, rodzinę, … Ale zboczył z dobrej drogi i znalazł Perrie, a razem z nią narkotyki.
  Louis nie ma nic. Pieniędzy, dobrego mieszkania, rodziców… Ale ma brata Nialla, którego kocha nad życie i dla niego skoczyłby w ogień.
  Harry i Louis to dwa inne światy, dwie odmienne rzeczywistości. Ale połączy ich uczucie, którego oni sami do końca nie będą mogli zrozumieć. Miłość, wraz z którą będą szukali szczęścia. Ale czy je znajdą? Czy wiatr który cały czas wieje im w twarz w końcu zmieni kierunek?
  Sweet nothing, czyli fanfiction o Larry’m Stylinsonie.
  Serdecznie zapraszam: http://wantyourhelp.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 24. Serdecznie zapraszam do czytania mojego bloga :)

  niezawszewzyciusateczeimotyle.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 25. Przepraszam za spam :)

  Daria jest lubianą, przeciętną osiemnastoletnią dziewczyną. Ma chłopka, przyjaciółkę, kochających rodziców, wspaniałych znajomych. Do szczęścia nic tak naprawdę jej nie brakuje. Czy aby na pewno?
  Wszystko zmienia się gdy wraca jej najlepszy przyjaciel z dzieciństwa i wywraca jej życie do góry nogami.
  Chcesz dowiedzieć się jak potoczą się losy Darii? Serdecznie zachęcam do przeczytania tej historii!

  http://to-cos-wiecej-niz-przyjazn.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 26. Bardzo przepraszam za spam...
  Hej chciałabym zaprosić Ciebie na moje opowiadanie. Będzie mi bardzo miło jakbyś je przeczytała. Serdecznie zapraszam.
  Czy osoba która straciła wszystkich bliskich może zaufać innym obcym ludziom? Jak zmienia się człowiek po śmierci bliskiej osoby? I kto zabił Panią Melani? Czy szczęśliwa i kochająca się rodzina może czuć się bezpiecznie? I czy Alison będzie w stanie zaufać mężczyźnie?
  http://lonelinesswithfrends.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 27. "Witaj Jamie! W sobotę było niesamowicie i myślę, że moglibyśmy to kiedyś powtórzyć, jednak na razie chciałbym abyśmy po tej lekcji poszli w ustronne miejsce i przedyskutowali kilka bardzo ważnych rzeczy.[...]"
  Jeśli chcesz wiedzieć co zdarzyło się w nowym rozdziale z perspektywy Jamie to zapraszam cię do czytania rozdziału na naszym blogu:
  http://life-are-moments.blogspot.com/
  Przepraszamy za spam, a jeśli cię uraził to go usuń.
  Pozdrawiamy i życzymy przyjemnej nocy, Allie & Jamie ♥

  OdpowiedzUsuń
 28. Serdecznie chciałabym zaprosić na mojego boga na adres

  http://na-zawsze-przy-tobie.blogspot.com/

  Właśnie pojawił się 3 rozdział. Zachęcam do komentowania i wyrażania swojej opinii, a jak się spodoba dodania się do obserwowanych. Pozdrawiam i przepraszam za spam ;)

  OdpowiedzUsuń
 29. Pseplasam za spam =-)♥
  http://livenothingisspeciallysuitable.blogspot.com/

  (O co chodzi )
  Chanel w wieku 13 lat zachorowała na białaczkę . Po 3 latach wygrała , a po 2 latach odrosły jej włosy .
  Jej życie wróciło do normy no prawie nie potrafi przełamać się i zacząć tańczyć . Pewnego dnia zasłabnie czy nastąpią jakieś komplikację ?
  Zayn /Harry

  OdpowiedzUsuń
 30. Na miłość boską, Jessica!
  Jeszcze raz mi wyślesz taki filmik to Ci wiatrakiem dowalę!
  Ja nie powinnam oglądać takich rzeczy, kiedy jestem w mojej ukochanej spódniczce, bo aktualnie jest ona w mojej ślinie. Dan i jego pieprzona klata *o* Oj, nie wątpię, że pieprzona...
  Muszę się ogarnąć! Ale jeśli chodzi o to pieprzenie...
  Dobra, koniec, policzki mnie palą XD
  Love xoxo
  Niall's wife :)

  OdpowiedzUsuń
 31. Pfff... Odezwała się :D A co ja mam powiedzieć? Moja mama myśli, że jestem niedorozwinięta, bo się cieszę do monitora, jak czytam Twoje komentarze :D
  Weź, po prostu Dan jest jednym z bogów seksu <333
  Niall's wife :)

  OdpowiedzUsuń
 32. Większość mówi, że kłamanie jest złe. Nie można nikogo oszukiwać, wciskać tak zwanego kitu. To może zranić osobę. Zniszczyć ją doszczętnie. A co jeśli do kłamstwa dodamy jeszcze: potrzebę, cierpienie, ból, nienawiść, zemstę ? Co jeśli trzeba skłamać jednej osobie, by chronić swoją rodzinę, przyjaciół, wolność? Czy wtedy kłamstwo jest takie złe?
  Zapraszam : http://1d-castle-of-glass.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

 33. Osiemnastoletnia Mistral prowadzi całkiem zwyczajne życie, jednak wkrótce przyjdzie jej poznać prawdę o sobie i pewnym niezwykłym „darze”. Dokładnie w dzień swoich osiemnastych urodzin stanie się kimś zupełnie innym i pozna długo skrywaną tajemnicę. Czy będzie potrafiła sprostać temu, co ją czeka oraz dokonać właściwych wyborów? Zegar tyka....

  Zapraszam do zagłębienia się w moją autorską historię: http://sekrety--nocy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 34. Opowiadanie o braciach Styles... zakochanych w dziewczynie Zayna Malika.

  triple-love.blogspot.com

  Opowiadanie w którym chce pokazać inny świat. Nie jest w nim kolorowo.

  passion-killing.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 35. Pamiętacie, kiedy byliście małymi dziećmi i wierzyliście w bajki, marzyliście o tym, jakie będzie wasze życie? Biała sukienka, książę z bajki, który zaniesie was do zamku na wzgórzu. Leżeliście w nocy w łóżku, zamykaliście oczy i całkowicie, niezaprzeczalnie w to wierzyliście. Ostatecznie dorastacie, podobnie z resztą jak Anastasia Collins, której życie odwraca się o 180º po wizycie pewnego mężczyzny. Dopiero wówczas dowiaduje się prawdy o swoim życiu. Bajka, w którą wierzyła w pewnym sensie okazuje się prawdą. Dziewczyna wkracza do świata istot znanych głównie z legend oraz baśni. Chowana w jej sercu iskierka nadziei, że któregoś dnia otworzy oczy i to wszystko stanie się prawdą jest jaśniejsza jak nigdy przedtem. Jednak z czasem i ona odkrywa, że baśń może się nieco różnić od naszych wyobrażeń.

  • http://daughter--of--destiny.blogspot.com/ •

  OdpowiedzUsuń
 36. opowiadanie o zakazanej miłości, która połączyła dwoje ludzi. Niestety "coś" stało im na drodze. Data, której się bali zbliżała się i wiedzieli, że później nie będzie odwrotu. Już niedługo mieli stać się rodzeństwem, a ich miłość nie mogła zostać ujawniona. Czy poradzą sobie z tym wszystkim? Czy po drodze nie zagubią się w swoich uczuciach? A co jeśli wtrąci się ktoś trzeci? Zapraszam na http://zakazanydotyk.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 37. Nie wiem, gdzie to napisać, soł tutaj.
  STOOO LAT, STOOO LAT, NIECH ŻYJE, ŻYJE NAMMM!
  STO LAT, STO LAT, NIECH ŻYJE, ŻYJE NAM!
  JESZCZE RAAAZ! JESZCZE RAAAZ! NIECH ŻYYYJE, ŻYJJJE NAAAAAAAM!
  NIECH ŻYJE NAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAM!!!!!
  A KTO?!
  JESSICA!
  Życzę Ci tego chłopaka, o którym często wspominałaś pod rozdziałem, ale nie pisałaś, kto to. I życzę Ci dużo pomyślności, koncertu District 3, czy co to jest, bo mi się myli z Emblem 3 :P I tego Dan'a Ci życzę! I w ogóle Ci życzę braku załamania po zaręczynach Zerrie! I w ogóle dla Ciebie, pozytywna, emocjonalnie popaprana wariatko, wszystkiego, co najlepsze!
  P.S. Mam nadzieję, że nie pokręciły mi się dni, miesiące, czy coś tam XP
  Love xoxo
  Niall's wife :)

  OdpowiedzUsuń
 38. Witam ;*

  Chciałabym zaprosić Cię do czytania mojego opowiadania pt. "Yesterday is history. Tomorrow's a mystery.", które znajdziesz pod adresem:
  http://true-lov3-is-forever.blogspot.com/

  Pozdrawiam LiLi ;*

  OdpowiedzUsuń
 39. Witaj,
  siatkarsko: http://naturalnaniedotykalnanieprzewidywalna.blogspot.com/
  piłkarsko: http://och-hummels.blogspot.com/
  znów siatkarsko: http://nedorazumeniya-nieporozumienia.blogspot.com/
  zapraszam serdecznie, Ś.

  OdpowiedzUsuń
 40. Hej,
  Chciałabym zaprosić na mojego bloga .
  Krótka Fabuła:
  Victoria jest dobrą uczennicą , lecz jej życie się zmienia , gdy dowiaduje się , że jej ojciec jest dilerem. Ma on do zapłacenie sporą część pieniędzy , z którą zalega już od kilku miesięcy . Jego koledzy nie dają mu już szansy . Musi wybrać : pieniądze albo życie . Od niego zależy życie całej swojej rodziny . Tylko skąd ma wziąć pieniądze ? Muszą uciekać ….. W między czasie dziewczyna poznaje chłopaka . Nie wie o nim nic. Jest on tajemniczy i znajduje się wszędzie tam gdzie ona. Dziewczyna pozna go w nocy. Ale co on tam robił ? Czy dziewczyna z tego jakoś wybrnie ? Czy 16-letniej Victorii uda się uciec? A może się zakocha ? Wszystkiego dowiecie się już wkrótce na blogu : http://good-girls-love-bad-boyss.blogspot.com/
  Zapraszam ….. <3 :*

  OdpowiedzUsuń
 41. Czy zwykła prostytutka, pracująca w burdelu jest w stanie zmienić czyjeś serce? Czy chłopak, który ma wszystko, będzie potrafił szanować tych, którzy nie posiadają nic? Czy zdobędzie miłość osoby, której sam nie kocha? W końcu od nienawiści do miłości jeden krok... Jednak nikt nie powiedział czyj, a to robi wielką różnicę...
  ZAPRASZAM -> http://the-light-in-the-shadows.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 42. [SPAM]
  Normalne miasto ze zwykłymi mieszkańcami, budynkami nie wyróżniającymi się niczym od innych. Szkoła, szkoła muzyczna, która postrzegana jest jako kolejna z milionów w Anglii. Uczniowie, tacy jak wszędzie - trochę leniwi, trochę znudzeni nauką. Jednak posiadający coś, czego w obecnej młodzieży już niestety coraz częściej brakuje - pasję. Motywację do dążenia do celu, czyli spełnienia marzeń.
  Sarah jest właśnie taką zwykłą dziewczyną. Uczęszcza do owej szkoły, posiada marzenia, pasję, plan na życie. Ma wspaniałych przyjaciół, jest rozpoznawalna w szkole, osiąga niesamowite sukcesy, jest zakochana. Jednak los lubi płatać nędznym ofiarom figle.
  Ludzie się zmieniają, sytuacje się zmieniają, uzależnienia się zmieniają, marzenia i pragnienia się zmieniają. Wiek? Towarzystwo? Bzdura. To wszystko zależy od rzeczy materialnych.
  Ludzie zaczynają się odwracać w najmniej oczekiwanych momentach. Kto pozostanie?
  Wkrocz w piękny i pełen energii świat tańca i poznaj smak prawdziwej przyjaźni. Poznaj Sarah Elmer i jej życie.

  http://breath-of-blue.blogspot.com/

  + wciąż się wahasz? zapraszam do obejrzenia zwiastuna: http://breath-of-blue.blogspot.com/p/zwiastun.html

  z góry bardzo przepraszam za spam. pozdrawiam! Pluton

  OdpowiedzUsuń
 43. Nim zdążyłam się głębiej nad tym zastanowić, tuż przed moim nosem zatrzymał się czarny samochód, z którego wysiadła jakaś kobieta. Było ciemno, więc nie widziałam jej zbyt dokładnie. Bez słowa rzuciła w kierunku Louisa kluczyki od auta, które złapał w locie tuż przed swoim nosem.

  - Dzięki, Lottie. – powiedział do kobiety, która odpowiedziała jedynie uśmiechem i weszła do środka – Chodź, odwiozę cię do domu. – rzucił z kolei w moim kierunku, a jego głos zabrzmiał wyjątkowo miękko.
  - Ale… Ja nie mam domu… - wybąkałam totalnie bez sensu jak mazgające się dziecko.
  - To gdziekolwiek. Nie będziesz tu tak siedzieć.


  http://insomnia-fanfiction.blogspot.com/

  .

  OdpowiedzUsuń
 44. http://history-from-the-darkest-dreams.blogspot.com/
  Zapraszam i mam nadzieję , że wyrazisz tam swoje zdanie .

  OdpowiedzUsuń
 45. fucking-world-fanfiction.blogspot.com

  Historia pisana z dwóch perspektyw Drew , Jade , dziewczyny są najlepszymi przyjaciółkami i nie można ich zaliczyć do grzecznych uczennic . Alkohol , używki , narkotyki . Jednak pewnego dnia spotykają 5 chłopaków który całkowicie zmienią ich życie . Na lepsze ? Czy na gorsze . Przekonasz się czytając ! Zapraszam ♥

  OdpowiedzUsuń
 46. ,,Historia nastolatki, która napotyka wiele problemów na swojej drodze. Jej przyjaciele także tak mają. Co konkretnie przeszkadza im w zdobyciu celu?" Przekonaj się czytając historię <3 leoniviola-opowiadanie.blogspot.com

  Kiniuś <3

  OdpowiedzUsuń
 47. Co skrywają dwie nowe uczennice jednego z londyńskich liceów?
  Ile osób odkryje ich tajemnice i zostanie wplątanym w coś, od czego nie da się tak po prostu uciec?
  Ile będą w stanie poświęcić, by znów normalnie żyć?
  Czy każdy okaże się na tyle silny, żeby stawić czoła własnym słabością i ustrzec się od śmierci?
  Wszystkiego dowiesz się czytając:
  http://i-wish-i-knew-the-answer.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 48. Powróćmy do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie, gdzie Huncwoci nie dają nikomu spokoju. Zastanawiacie się, kto to taki? Już wyjaśniam. To czwórka przyjaciół mających w poważaniu zasady szkoły. Rzucają na wszystkich zaklęcia i uroki nikomu nie odpuszczając psikusów. Karani za swoje wybryki wydają się tym nie przejmować. Wśród tego zacnego grona jest pewien chłopak, którego historię pragnę wam nieco przybliżyć. Chłopak, który zwie się Syriusz Black.

  Choć wiem, że opis może nie zachęcać, a wewnętrzne przekonanie, iż moja historia wydaje się być podobna do tysiąca innych - pragnę zaprosić Cię na: http://historia-syriusza-blacka.blogspot.com/
  A nóż widelec zaskoczę Cię czymś, czym nie zaskoczyły dotychczas czytane blogi? :)

  OdpowiedzUsuń
 49. http://we-live-as-we-dream-aloneee.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 50. 17-letnia Bella musi wyprowadzić się do Los Angeles. Dziewczyna nie chcę dostawiać swoich przyjaciół, szkoły i całego życia, lecz nie ma wyboru. Brunetce udaję tam zaprzyjaźnić się z Alice, która w życiu nie ma tak łatwo. Isabella zawsze była grzeczną i spokojną uczennicą , lecz gdy wplątuje się w złe towarzystwo wszystko się zmienia. Zaczyna palić papierosy i chodzić na wagary. Pewnego dnia na jej drodze staję Justin, który odmieni jej stare życie.
  Lecz co się stanie, gdy jakaś tajemnica wyjdzie na jaw?
  Czy ich związek będzie wystarczającą silny, aby przetrwać?
  Chcesz poznać dalszą część przygód tej dwójki?
  Zapraszam na: http://in-the-mirror-of-the-everyday-life.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

 51. Ona - dziewczyna z zaburzeniami psychicznymi. Ma w koło siebie osoby, na których jej zależy. Każdego dnia stara się uśmiechać, by jak najlepiej wspominać ten dzień. Uwielbia nowe wyzwania i jest gotowa w każdej chwili na poważne ryzyko.

  On - chłopak przytłoczony samotnością. Pragnie tylko swoje śmierci. Nikt nie może mu pomóc. Zamknął się w sobie i jego każdy dzień wygląda tak samo. Siedzi bezczynnie w każdej chwili i w głębi serca pragnie, aby coś w końcu poruszyło jego sercem.

  Co się stanie jeśli Ona zapragnie mu pomóc? Zapragnie, by On nareszcie wszedł w dobrą ścieżkę i otworzył swoje serce dla innych? A co jeśli Ona nie da rady? Co jeśli ten cel stanie się trudniejszy niż myślała? Co jeśli Ona straci wszystko? Co jeśli On będzie działał niezgodnie ze swojej stylem bycia? Co jeśli Ona i On będą musieli podjąć ważne decyzje, które będą miały wpływ na ich dalsze życie? Co jeśli, gdy nie wszystko będzie takie, jakie chcieli?

  http://przewaga-psychiczna.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 52. Chciałabym Cię zaprosić na nowy rozdział, który pojawił się na blogu http://darkhopeofloveandpain.blogspot.com/ , ) wpadnij i zobacz, może spodoba Ci się i bedziesz go czytała ;*

  OdpowiedzUsuń
 53. Lubisz opowiadanie fanfiction?
  Mam nadzieję, że tak i pragnę zaprosić na tłumaczenie pewnego angielskiego opowiadania. Od razu mówie, że jest ono z Harrym Stylesem.
  http://unexpected-fanfiction-tlumaczenie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 54. przepraszam za spam. Nudna, zwyczajna, kujonka. Neste można określić wieloma jakże negatywnymi epitetami. Nie umie się bawić, wiecznie siedzi z nosem w książkach, a później pracuje. W końcu medycyna jest ciężka. Wszystkim wydaje się, że Nesty nie da sie zmienić. Harry jest szalony, wiecznie młody. I lubi dokonywać rzeczy niemożliwych. Na cel bierze sobie ową Neste i postanowienie, że uda mu się choć trochę ją zepsuć. Ale czy da radę zmienić grzeczniutką dziewczynkę jaką jest Nesta Clark? zapraszam na naughty-ff.blogspot.com i proszę o szczerą opinię:)

  OdpowiedzUsuń
 55. [ SPAM ]

  Szesnastoletni chłopak o imieniu Harry Styles jest w zespole, któremu wróży wielka kariera, jednak chłopak nie jest do końca szczęśliwy.. Gdyby ktoś powiedział mu, że zakocha się w swoim najlepszym przyjacielu to wyśmiał by tą osobę, jednak wszystko się zmieniło. Uczucie jakim darzył przyjaciela z dnia na dzień rosło, aż w końcu mógł śmiale stwierdzić, że go kocha. Styles boi się powiedzieć przyjacielowi co tak naprawdę czuje, bo nie chce zepsuć ich przyjaźni. Czy Harry postanowi powiedzieć prawdę przyjacielowi, czy to będzie koniec ich przyjaźni ?

  Zapraszam serdecznie na : http://soml-onedirection.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 56. Trzy dziewczyny znane na całym świecie, jednak nikt nie zna ich twarzy. Noszą maski, które skutecznie zasłaniają ich twarze. Dzięki temu żyją jak normalne nastolatki. Każda przeżywa swoją własną historię i problemy.Wielka trasa "Different Direction" trwa. Zespoły są skazane na siebie, na długi czas. Przeżywają przyjaźń, miłość, zauroczenie, nienawiść.

  Serdecznie zapraszam na bloga http://kwiat-wieku.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 57. Wyścigi nie odbywają się tylko w filmach.
  Poznaj Candice - nastolatkę z idealnym życie. Perfekcyjna uczennica, wspaniali rodzice, dziewczyna z dobrego domu. Idealnie, prawda?
  Poznaj Harry'ego - jego całe życie to szybkość. Szybkie auto, dziewczyna na jedną noc przy boku. Jego motto to "żyj chwilą".
  Ale co się stanie, kiedy się spotkają? Czy jest w ich życiu miejsce na happy end?
  Zapraszam!
  http://runaway-harrystylesfantiction.blogspot.com/

  + zwiastun
  http://www.youtube.com/watch?v=twtsacimKtQ

  OdpowiedzUsuń
 58. http://i-wish-you-loved-me-too.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 59. On - tajemniczy, niebezbieczny, trudny do zinterpretowania.
  Ona - tajemnicza, niebezpieczna, chwilami zbyt pewna siebie.

  Co się stanie, gdy wkrótce spotkają się dwie osoby o takim samym charakterze? Lily Collins to osiemnastoletnia dziewczyna, z ogromną kartoteką. Alkohol, udziały w nielegalnych wyścigach, wdawanie się w bójki - nie można zaliczyć do pozytywnych rzeczy. Nie ma dużo czasu na pokazanie kto jest lepszy, kto wygra?

  "Lubię niebezpieczeństwo, wiesz czemu? Bo ono pokazuje jaka jestem naprawdę."

  Zapraszam serdecznie, liczę na szczere komentarze: http://half-of-secrets.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 60. "Co by było gdyby...?"
  Znajome pytanie powtarzane praktycznie codziennie, ale nie wiadomo ile by się zrobiło, ono nie zostanie uniknione. Ros Moore, zwykła nastolatka, chodząca do zwykłej szkoły i mające zwykłe życie. Przynajmniej, tak właśnie myślała.. Mając nadzieję, na lepszą przyszłość, nie może odciągnąć się od przeszłości, która idzie za nią krok w krok, nie dająca o sobie zapomnieć praktycznie każdego dnia. Dostając drugą szansę i o wiele lepsze warunki w nowej rodzinie, chce zacząć wszystko od nowa. Jednak już pierwszego dnia szkoły staje pod ostrzałem uczniów Stamford High School. Między innymi Louisa Tomlinsona, uważającego się za najważniejszego i lepszego od innych. Zamieszany kilka lat wcześniej z narkotykami, przez co zapłacił za to wysoką cenę. Jednak i w jego przypadku dawne życie, które chce uniknąć, staje przed nim niczym mur.
  Czy Ros i Louis odnajdą cel w życiu? Czy przestaną myśleć o tym co było i będą kierować się tym co ma być i będzie? Czy pomogą sobie nawzajem? A może nadal będą na linii wroga?
  Więcej dowiesz się w opowiadaniu Look After You.
  Serdecznie zapraszam do czytania i komentowania na: nosmilenolove.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 61. Zapraszam na mojego bloga: http://wish-youu-were-here.blogspot.com/
  Wprawdzie dopiero co zaczynam i bardzo zależy mi na każdym komentarzu. To naprawdę wiele dla mnie znaczy. Byłoby bardzo miło gdybyś na niego weszła i zostawiła po sobie jakiś ślad.
  Zwiastun: http://www.youtube.com/watch?v=QNzWDwXMCUw&feature=youtu.be

  OdpowiedzUsuń
 62. Właśnie minęły trzy lata od śmierci rodziców 17-letniej Samanthy. Dziewczyna te wszystkie lata spędziła w sierocińcu. Nikt z rodziny jej nie chciał, ich wymówką był fakt że próbowała popełnić samobójstwo. Dopiero jej pełnoletni kuzyn podejmuje się tego zadania. Okazuje się że śpiewa w zespole razem z znienawidzonym przez Samanthe chłopakiem, który przyczynił się do śmierci jej rodziców. Dziewczyna obiecała sobie że nigdy mu nie wybaczy . Czy na pewno?
  On: zbyt pewny siebie
  Ona : nieprzewidywalna

  Historia z wątkiem fantastycznym

  Chcesz zobaczyć co będzie dalej i poznać tajemnice Samanthy i reszty?
  Wejdź na mojego bloga:
  http://loselementossecundarios.blogspot.com/?m=1

  OdpowiedzUsuń
 63. Na moim blogu pojawił się rozdział 3 zapraszam!
  wish-youu-were-here.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 64. Zapraszam do siebie mam nadzieję że przypadną ci do gustu moje imaginy i zostawisz jakiś ślad :) Pozdrawiam <33

  http://onedirection-polish-imaginy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 65. Jest to historia pewnej dziewczyny, która postanowiła zakończyć swoje życie, jednak pomimo swoich starań jakimś cudem zostaje przy życiu…
  Po nieudanej próbie samobójczej trafia do niewielkiego zakładu psychiatrycznego położonego za jednym z najpiękniejszych miast świata – Londynem. Tam poznaje osoby w mniej więcej tym wieku, co ona i uczestniczy wraz z nimi w terapii, po której ma zacząć żyć na nowo…
  Zapraszam: http://time-to-start-living-again.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 66. Zapraszam do siebie na czwarty rozdział ;*
  Liczę na twoją opinię.
  http://wish-youu-were-here.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 67. Co się dzieje, kiedy z czasem sobie zapominasz o wielu ważnych sprawach? O bólu jaki przeżyłeś? Problemach z jakimi się zmagałeś? Najcudowniejszych wspomnieniach jakie miałeś? Miłości swojego życia? Przyjaźni? Rodzinie? A nawet o tym kim jesteś? Co jeśli to wszystko, zgubiłeś w otchłani swojej pamięci nie z własnej winy? Kiedy układasz sobie życie na nowo, wszystko nagle wraca. Wszystkie wspomnienia, ból i cierpienia. To czego nie chciałeś pamiętać i to co chciałeś. Co się stanie kiedy pamięć powróci na nowo, a przez to pojawią się komplikacje i wiele tajemnic do odkrycia?

  ,, Wydaje ci się, że jesteś panem swojej pamięci, ale to odwrotnie, pamięć jest twoim panem’’.

  Dzisiaj po ponad dwóch miesiącach nieobecności na blogosferze, założyłam nowego bloga i zaczęłam pisać nowe opowiadanie, oczywiście o 1D. Dlatego też, chciałabym Cię na nie zaprosić, ponieważ czytelnicy są głównym filarem podtrzymującym każde opowiadanie. Bez nich ono nie miałoby sensu. Nie wiem co więcej mam napisać, żeby zaciekawić, a nie zdradzić wszystkiego, co zostanie niedługo wyjaśnione w rozdziałach, więc jedynie poproszę Cię, abyś zajrzała, przeczytała i jeśli Ci spodoba, została ze mną na dłużej. Liczę na szczerą opinię oraz to, że w ogóle do mnie zajrzysz. Zachęcam do dodawania się do obserwatorów. Przepraszam za spam i życzę miłego dnia!

  http://now-is-all-we-got.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 68. …http://anna-secrets-love-hate-dangers.blogspot.com/ http://all-the-colorsof-life.blogspot.com/ Serdecznie zapraszam na moje blogi. Mam nadzeje,że choć trochę Ci się spodobają :D

  OdpowiedzUsuń
 69. Co byś zrobiła gdyby całe Twoje życie stanęło na głowie ?

  Siedemnastoletnia Zosia mieszka z mamą w domku na przedmieściach Warszawy. Ma na pozór wszystko, czego jej potrzeba i czuje się szczęśliwa. Wszystko zmienia się w ciągu jednego dnia, kiedy matka dziewczyny ginie w wypadku samochodowym. Zosia musi przeprowadzić się do znienawidzonego ojca, który zaczął nowe życie w Londynie. Jak dziewczyna poradzi sobie w nowej szkole ? Czy pogodzi się ze śmiercią matki ? Czy znajdzie przyjaciół i zrozumienie, czy tylko ból i tęsknotę ?
  http://sophieandzayn.blogspot.com/
  Zapraszamy, Aga & Monia

  OdpowiedzUsuń
 70. Bardzo serdecznie zapraszam do zaglądnięcia na | http://podstrona-viv.blogspot.com/p/moje.html |. Viv jest utalentowaną pisarką i szuka oddanych czytelników. Na pewno wśród jej twórczości znajdziesz coś dla siebie. Kto wie może i skomentujesz :)

  http://ciemnosc-wciaz-sie-ukrywa.blogspot.com/
  Kiedy Zayn dowiaduje się, że pozostał mu tylko miesiąc życia, załamuje się. Ból codziennie przybiera na sile i kiedy czuje, że dłużej nie wytrzyma, wyjawia swoim przyjaciołom prawdę. Widzi na ich twarzach wymalowany ból oraz smutek. Czy to wydarzenia pokaże pozostałej czwórce, że nie warto źle ocenia ludzi nie znając ich tajemnic ? Czy pomogą mu się pogodzić ze śmiercią ? Jaka będzie zapłata za ich tok myślenia ?

  OdpowiedzUsuń
 71. Dwa Anioły.
  Anioł Światła & Anioł Ciemności.
  Razem naprzeciwko siebie.
  Jeden i drugi bardzo potężny.
  Jeden z mocą miłosną, drugi z ciemnością
  A ja?
  Jestem pomiędzy nimi i...
  kocham ich obu.


  ~~*~~


  Zapraszam na: Dark Angel


  Zwiastun

  OdpowiedzUsuń
 72. Dwa Anioły.
  Anioł Światła & Anioł Ciemności.
  Razem naprzeciwko siebie.
  Jeden i drugi bardzo potężny.
  Jeden z mocą miłosną, drugi z ciemnością
  A ja?
  Jestem pomiędzy nimi i...
  kocham ich obu.


  ~~*~~


  Zapraszam na: Dark Angel


  Zwiastun

  OdpowiedzUsuń
 73. Santa Monica, wydawać by się mogło, że to zwykłe nadbrzeżne miasteczko w
  Kalifornii, które nie ma nic więcej do zaoferowania niż błękitny ocean i
  nocne kluby, natomiast ludzie wiodą przeciętne, niczym niewyróżniające
  się życie. Jednak okazuje się, że w tym pozornie przeciętnym miejscu
  nastolatkowie przeżywają różne rozterki, które nie zawsze są takie
  proste. W tym śródziemnomorskim mieście swoje nastoletnie życie wiodą
  Niall i Harry, którego zazdrość doprowadziła do utraty najważniejszej
  osoby, czy uda mu się odzyskać swoją miłość, czy może szansa na to
  uciekła bezpowrotnie? Po drugiej stronie miasta rządzi Zayn i Vincent,
  którzy lubią dobrą zabawę, czy tym razem miłość odniesie swoje
  zwycięstwo, a może jednak kłamstwo? Tego dowiesz się czytając blog pod
  tytułem ''Reckless Dreams''.

  Zapraszamy serdecznie na nasz nowy blog, jest to nasz drugi blog po RIVER FULL OF LOVE http://reckless--dreams.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 74. Dziewiętnastoletnia Katy pierwszego dnia wakacji przeprowadza się do Londynu z dwójką najlepszych przyjaciół. Jej życie to lawina problemów, cały czas tylko ból i cierpienie. Żyletka to jej druga przyjaciółka. W drugi dzień pobytu w wielkim mieście spotyka jego - chłopaka z burzą loków na głowie. Chłopak od razu się w niej zakochuje i za wszelką cenę chcę zdobyć dziewczynę.
  Jak potoczą się dalsze losy Katy i Harry'ego?
  Czy dziewczyna w końcu będzie normalnie korzystać z życia?
  Wszystkiego dowiesz się czytając http://happydayhappylovex.blogspot.com/. Serdecznie zapraszam.

  OdpowiedzUsuń
 75. Nie masz co robić ??? Szukasz lekarstwa na nudę ??? Dobrze trafiłeś !! Chcemy pokazać ci miejsce gdzie dzięki własnej wyobraźni z odrobinką naszej pomocy przeniesiesz się w miejsca o których nawet nie śniłeś !! Znajdziesz tam wspaniałe przyjaźnie, cudowne miłości i przede wszystkim środek na nudę !! Jeśli nie wierzysz… PRZYJEDZIEMY PO CIEBIE !!! Przenieś się z nami w swój własny świat. Zapraszamy na bloga our-dreams-about-love.blogspot.com na swoje 5 minut marzeń.
  Ps.Robimy imaginy na zamówienie.
  Serdecznie zapraszamy !
  Lilly i Nat <3

  OdpowiedzUsuń
 76. Jesteś numerem sześć Eva.Śmiertelną bronią. Ale twoim przeznaczeniem jest umrzeć[...] Przeczytaj prywatny dziennik Evy, która w ciągu kilku dni z normalnej nastolatki stała się częścią tajnej organizacji, o której istnieniu nawet nie miała pojęcia. I co łączy ją z przystojnym czarnookim nieznajomym?
  http://moj-prywatny-pamietnik.blogspot.com zapraszam do czytania i komentowania

  OdpowiedzUsuń
 77. Niezobowiązujące, często krótkie i zupełnie nie łączące się ze sobą historie. Coś prostego, co pozwoli zapomnieć i coś skomplikowanego, co zaprzątnie myśli.
  O członkach One Direction, którzy zbiegiem okoliczności zostali wplątani w sieć opowiadań i życia przypadkowych osób.
  Nie ma granic, prócz wyobraźni, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Ale nie mnie oceniać czy ciekawe i fascynujące - wejdź i zobacz, a może zostaniesz na dłużej.

  one-folder.blogspot.com
  Zapraszam(:

  OdpowiedzUsuń
 78. Gratuluję.
  Wygrałaś losowanie. :)
  Więcej informacji -> http://spisfanfiction.blogspot.com/2014/02/specjalna-notka.html

  Twój blog jest teraz w polecanych na stronie głównej spisu.

  Pozdrawiam :)
  [spisfanfiction]

  OdpowiedzUsuń
 79. Historia siedemnastoletniej Demi Lovato mogła by posłużyć za scenariusz hollywodzkiego filmu. Nie była by to jednak lekka komedia obyczajowa, a oparty na faktach dramat, który miejscami przypomina historię rodem z horroru. Cierpiąca na liczne zaburzenia psychiczne, uzależnienia i patologiczną relację z biologicznym ojciem, Demi udaje się wyjść na prostą. Po przebytym leczeniu, wracając do domu poznaje gwiazdę zespołu One Direction - Nialla Horana. To spotkanie na zawsze odmieni życie obojga z nich. Obdarzony wielkim sercem i chęcią zbawienia świata Niall będzie starał się pomóc nowo poznanej dziewczynie.

  Zapraszam do przeczytania ich historii:

  http://niallanddemi.blogspot.com

  xoxo
  Amy

  OdpowiedzUsuń
 80. Zayn - to nie typowa osoba. Na pewno nie należy do grzecznych chłopców. Jego skórę zdobią tatuaże. Z każdym z nich związana jest jakaś historia. Wyrzucony ze szkoły, przybywa do nowej placówki i już pierwszego dnia robi furorę wśród płci pięknej.
  Molly - to dziewczyna która zawsze miała pod górkę. Straciła przyjaciół, wszyscy się od niej odwrócili. Jest wyśmiewana i dręczona, przez co próbuje popełnić samobójstwo. Została nakryta przez rodzinę, po czym wysyłana do szpitala, z którego powraca jak nowo narodzona.
  Tych dwoje coś połączy, jednak najpierw będą musieli przejść długą drogę. Na ich trasie staną ludzie którzy za wszelką cenę będą chcieli wszystko popsuć.
  Fanfiction opowiadania o bezgranicznej miłości, przeplatanej nieprawdopodobnymi zdarzeniami i o sile przyjaźni jaką mogą dać nowi przyjaciele.

  ZAPRASZAM : http://zaynmalik-bb-fanfiction.blogspot.com/
  ZWIASTUN : http://www.youtube.com/watch?v=SKszMWGofPQ

  OdpowiedzUsuń
 81. Zapraszam na mojego nowego bloga:
  http://they-call-me-troubles.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 82. "Przez moment wszystkie złe wspomnienia przelatywały, niczym reflektor w kinie. W myślach mówiła sobie, że to już TEN czas. Wyczerpana i senna podwinęła rękaw lewej ręki, która była pełna szram. Uważnie przyglądając się jej przez moment. Zrobiła ten krok. Przekroczyła granice własnych możliwości. To było gorsze od śmierci. Zaczęła się bitwa z samym sobą, o przetrwanie i normalne życie.Ale to dopiero początek jej historii,ale nie koniec kłopotów..."

  http://lifedreamscometrue.blogspot.com/

  Zapraszam

  xx
  Monia Monika

  OdpowiedzUsuń
 83. Candice Accola to gwiazda serialu, Niall Horan to gwiazda muzyki. Spotykają się w KFC, CO NIE JEST ZBYT romantyczne. Los chciał aby Tych Dwojga połączyło namiętne i burzliwe uczycie. Występują Problemy które NIE łatwo będzie rozwiązać. CZY zaznają szczęścia? Może coś ich zniszczy?
  ZAPRASZAMY DO CZYTANIA!
  http://blogniallhoranpolska.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 84. "Przez moment wszystkie złe wspomnienia przelatywały, niczym reflektor w kinie. W myślach mówiła sobie, że to już TEN czas. Wyczerpana i senna podwinęła rękaw lewej ręki, która była pełna szram. Uważnie przyglądając się jej przez moment. Zrobiła ten krok. Przekroczyła granice własnych możliwości. To było gorsze od śmierci. Zaczęła się bitwa z samym sobą, o przetrwanie i normalne życie.Ale to dopiero początek jej historii,ale nie koniec kłopotów..."

  http://lifedreamscometrue.blogspot.com/

  Zapraszam

  xx
  Monia Monika

  OdpowiedzUsuń
 85. Pseplasam za spam =)

  Ona - dopiero wyszła z poprawczaka , a już wpakowała się w kłopoty . Zaczęła ćpać. Imprezy , alkohol , seks , używki , walki .
  Liczy się tylko jedno- dobra zabawa !

  On- przystojny ,ułożony lekarz , który ma żonę .
  Na odwyku spotka pewną dziewczynę , w która go zauroczy ..

  Czy będzie coś więcej ? Co na to żona Harrego ?

  ~*~

  Zapraszam na Rehab

  OdpowiedzUsuń

 86. Sarah Smith to skromna i zamknięta w sobie nastolatka. Pewnego dnia w jej szkole pojawia się nowy nauczyciel języka angielskiego- cholernie przystojny Liam Payne. Czy dziewczyna da szanse miłości? Czy zmieni swoje nastawienie do ludzi? Zapraszam do czytania fanfiction mojego autorstwa.

  http://prohibited-love-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 87. Zayn - to nietypowa osoba. Na pewno nie należy do grzecznych chłopców. Jego skórę zdobią tatuaże. Z każdym z nich związana jest jakaś historia. Wyrzucony ze szkoły, przybywa do nowej placówki i już pierwszego dnia robi furorę wśród płci pięknej.
  Molly - to dziewczyna która zawsze miała pod górkę. Straciła przyjaciół, wszyscy się od niej odwrócili. Jest wyśmiewana i dręczona, przez co próbuje popełnić samobójstwo. Została nakryta przez rodzinę, po czym wysyłana do szpitala, z którego powraca jak nowo narodzona.
  Tych dwoje coś połączy, jednak najpierw będą musieli przejść długą drogę. Na ich trasie staną ludzie którzy za wszelką cenę będą chcieli wszystko popsuć.
  Fanfiction opowiadania o bezgranicznej miłości, przeplatanej nieprawdopodobnymi zdarzeniami i o sile przyjaźni jaką mogą dać nowi przyjaciele.

  ZAPRASZAM: Forever and Always
  ZWIASTUN: KLIK

  Jeżeli uważasz, że to opowiadanie jest jak setki innych, wejdź i się przekonaj, że ma głębsze przesłanie oraz porusza ważne problemy.
  Pomimo, że fabuła oklepana, to uwierzył/abyś, że znajdą się tam postacie z mitologii? :)
  Jeżeli chociaż troszkę cię zaciekawiłam - wpadnij, może Ci się spodoba x

  OdpowiedzUsuń
 88. Witam zapraszam na nowy rozdział :) http://winter-land-story.blogspot.com/ zachęcam do komentowania :

  OdpowiedzUsuń
 89. Wszystko zaczyna się w wakacje. Siedemnastoletnia Cassie spotyka na obozie najprzystojniejszego chłopaka w szkole, Collina. Zamknięci w schowku woźnego, poznają się bliżej, o wiele bliżej. Dziewczyna jest w nim po uszy zakochana, ale on w szkole ją ignoruje. Pewnego dnia wszystko się zmienia i każdy o nich wie. Jest idealnie. Ona ma wspaniałego chłopaka, a on kochającą dziewczynę. Jednak pojawiają się problemy...
  Miłość, seks, alkohol, pieniądze, przyjaźń, rozstania, kłótnie - to wszystko tutaj, zarys-zdarzen.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 90. zwiastuny na blogi : http://dodatkiumoniki.blogspot.com/ zapraszam

  OdpowiedzUsuń
 91. Aby opisać tę historię muszę cofnąć się w odległą przeszłość, sięgnąć pamięcią do czasu największego ludzkiego cierpienia, jaki widziałem i czułem. Powrócę do bolesnego początku, aby ponownie przebrnąć, do momentu w którym teraz się znajduje, do końca. Opowiem tę historię, nie pomijając żadnego szczegółu, a moje oczy będą wciąż czujnie obserwować otaczającą mnie rzeczywistość, nie pozwalając, aby kurtyna powiek zakryła ich nienaturalny blask. Mimo, iż moje spróchniałe ciało ukazuje moje lata, to umysł wciąż jest młody, chłonący każdą nową myśl, każdą chwilę, nie ważne czy szczęśliwą, czy bolesną. Nie wiem dlaczego pozwolono dotrwać mi aż do tego momentu, ale mam nadzieję, że to jestem tu, aby przypomnieć o prawdziwej miłości. Nie była ona idealna, pełna wzlotów i upadków, jednak najważniejsze w niej było to, że była prawdziwa i piękna na swój sposób. To piękno nie było zewnętrzną maską, ale wewnętrzną prawdą, a jak nam wszystkim wiadomo prawda boli najbardziej. Rzeka łez wymyła w mojej pamięci niezatarty ślad cierpienia.

  Ich cierpienia. Ranili siebie nawzajem, gorzkie słowa padały zbyt często, jednak mimo tego trwali. Trwali w swej beznadziejnej rzeczywistości, zamknięci w klatce własnych uczuć. Za wiele przeszli. Za wiele pokonali. Zburzyli mur przeciwności, który ich dzielił.

  Ta historia będzie również dowodem na to, że istniała wieczna obietnica, której nie złamano i kobieta, która warta była wszystkiego. W moich słowach odnajdziecie nienawiść, miłość, pożądanie, przyjaźń i zaufanie.

  Przede wszystkim poznacie jednak niesamowitą historię , ale ... nie gwarantuję Wam szczęśliwego zakończenia.

  __________________________________________________
  Zapraszamy serdecznie na blog pretty-hurts-story.blogspot.com !
  Pretty Amy

  OdpowiedzUsuń
 92. Zapraszam na 10 rozdział :) x
  http://happiness-is-in-pain.blogspot.com/2014/07/rozdzia-10.html

  OdpowiedzUsuń
 93. Po wypadku rodziców nie da się łatwo otrząsnąć, ale Carmen Rivera postawiła się na nogi i wybudowała jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm, Rive Style. Wyjeżdża na wakacje, gdzie ma odpocząć ioderwać się od codzienności, lecz co jeśli demony przeszłości wkradną jej się w jak dotąd idealne życie, a zabójca sprzed lat powróci?

  www.sniezka-musi-umrzec.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 94. Zapraszam ^^ http://zburzyc-monotonie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 95. Barcelona zawsze gościła zbłąkane dusze, szukające ukojenia. Jedną z takich dusz jest Beth, która spaceruje po krętych ścieżkach, szukając oderwania się od wspomnień. Znajduje je w tangu. Tam spotyka Harrego, czującego to samo pragnienie. Łączy ich miłość i .tango. Chłopak zawsze, nie ważne czy słońce czy deszcz siada na ławce i pisze tajemnicze listy, które wysyła w butelce.
  Jak potoczy się ich historia?
  Przekonaj się sam :)
  Restiss
  barcelonskie-tango.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 96. Można walczyć i się nie poddawać. Bo ma się pewność, że walczy się o coś ważnego. Po co walczyć o swoje życie, skoro i tak wiadomo, że ono niedługo wygaśnie?
  Jedna lista. Dziesięć punktów. I tylko kilka miesięcy na ich realizację. Ale każda z tych rzeczy kończy się niepowodzeniem. Do czasu, kiedy w końcu ktoś postawił kierunkowskaz na krętej drodze.
  Dwie osoby. Dwie tak różne osoby, które mają ze sobą więcej wspólnego niż im się wydaje. I niewiele czasu na wymianę swoich uczuć. A podobno miłość może pokonać wszelkie granice. Czy śmierć również się do tego wlicza?
  Zapraszam Cię do przeczytania opowiadania o Zaynie Maliku i Aveline Stone na nosmilenolove.blogspot.com
  To historia ucząca jak żyć umierając, jak umrzeć- żyjąc.

  OdpowiedzUsuń
 97. ZAPRASZAM! do mnie na jeden lub wszystkie trzy blogi :D

  OdpowiedzUsuń
 98. Isobel i Charlie. Są jak ogień i woda. Co ich łączy? Równie silna nienawiść do siebie nawzajem. Pewien mężczyzna powiedział kiedyś Charliemu: Miłość, nienawiść. Dzieli je taka cienka linia. Wtedy jeszcze nie rozumiał jaka moc drzemie w tych słowach. Niebawem przekonają się o tym oboje. Pewnej feralnej nocy, kiedy zderzą się dwa światy, wywołają lawinę zdarzeń. Będzie to historia o miłości. To historia o miłości od tej gorszej, najbardziej skomplikowanej strony. Słodko-gorzka i prawdziwa.
  ZAPRASZAM: Your perfect imperfections

  OdpowiedzUsuń
 99. Dziewiętnastoletnia Ines nigdy nie marzyła o karierze modelki, gdy jednak Ten Genialny Pomysł zrodził się w jej głowie na kilka tygodni przed castingami do programu TopModelUK, poświęciła mu całe swoje dotychczasowe życie. Wbrew nieprzychylnej mamie, marnie wspierana przez biernego jak zwykle ojca, postanowiła ruszyć do świata znanego jej jedynie z kolorowych zdjęć w czasopismach i spotów w telewizji. W pierwszym odruchu - spanikowała. Nigdy jednak nie należała do osób, które łatwo odpuszczały. Dlatego postanowiła walczyć. Co czeka ją po drodze?
  http://noc-zawsze-jest-mloda.blogspot.com/

  Opowiadanie inspirowane jest musicalem RENT, a jego podstawą, esencją i sensem samym w sobie jest jedno nieeleganckie mieszkanie wynajęte przez nie-wiadomo-kogo, ale zamieszkane przez wszystkich.
  Miłość, nienawiść, wzloty, upadki, poezja, muzyka, życie i śmierć; zwycięstwo i przegrana.
  http://mid-sess.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 100. Witam i zapraszam:
  http://lost-in-their-own-feelings.blogspot.com/
  Vanessa (Nina Dobrev) jest samotną wampirzycą. Nie wie, że istnieją inni, tacy jak ona. Pewnego razu poznaje dwóch wilkołaków - Zayna (Zayn Malik) i Logana (Logan Lerman). Czy z którymś z ich połączy ją coś więcej niż tylko znajomość?
  * * *
  Po przeczytaniu proszę o opinie w komentarzu :) To wam zajmuje sekundkę, a mi daje ogromna motywację do dalszego pisania :)

  OdpowiedzUsuń
 101. Mój drugi blog:
  http://love-is-a-force.blogspot.com/
  Mam dość mojego, chorego życia. Mam dość mojej rodziny. Jeśli można tak nazwać tych ludzi. Nigdy nie traktowali mnie jak córkę. Byłam i jestem dla nich totalnym, nieliczącym się zerem. Nie to, co moja starsza siostra... Taki ich ideał. Nie chcę tak dłużej... Chcę uciec... I zrobię to dzisiaj... Zacznę nowe życie...
  * * *
  Po przeczytaniu proszę o opinię w komentarzu :) To Ci zajmie sekundkę, a mi da ogromną motywację do dalszego pisania :)

  OdpowiedzUsuń
 102. Jest to historia zetknięcia się dwóch osób z zupełnie innych światów.Na razie opublikowano tylko prolog, ale mam nadzieję, że wpadniesz.
  http://youaremyhopesweetie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 103. Spokojne życie szesnastoletniej Charlie Midway diametralnie się zmienia, kiedy dziewczyna odkrywa w sobie niezwykły dar: potrafi zobaczyć przyszłość w snach. Wizje nie należą jednak do przyjemnych. Charlie widzi ludzi mordowanych przez dziwne istoty. Na początku za wszelką cenę stara się o nich nie myśleć, ale w końcu postanawia odwiedzić miejsce ze swojego ostatniego koszmaru. Spotyka tam grupkę nastolatków, którzy, jak się okazuje, widzą to, co ona. Dziewczyna wstępuje do tajnej szkoły z internatem, zwanej Akademią, gdzie nieprzeciętna młodzież uczy się, jak wykorzystywać swój dar. Pod wpływem nowego źródła informacji oraz pomocy przystojnego Alexa, Charlie rozwija swoje zdolności do nieznanego dotąd poziomu. Czy w świecie atakowanym przez tajemnicze kreatury jest miejsce na miłość? Czy Charlie zdoła powstrzymać zbliżającą się zagładę ludzkości?

  http://its-only-dream.blogspot.com

  Serdecznie zapraszam ♥

  OdpowiedzUsuń
 104. W co ty grasz? - zapytali jednocześnie.
  http://but-i-still-dont-understand.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 105. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 106. Hybrydy, wampiry, wilkołaki, czarownice lub łowcy. To najczęściej spotykane przeze mnie kreatury. Pomimo tego sama jestem jedną z nich. Maya Redbird - stuletnia hybryda pół czarownica, pół wilkołak. Jedyna w swoim gatunku. W moim życiu spotykam wiele osób, ale tamten mężczyzna, którego spotkałam pięćdziesiąt lat temu zmienił moje życie. Okazuje się, że jest to Elijah Mikaelson - pierwszy wampir. Ze znienawidzonego przeze mnie klanu wampirów pierwszych. Co jeśli jest to miłość od pierwszego wejrzenia? Jaką długą drogę będę musieli przejść, aby byli razem? Co stanie na drodze do ich szczęścia? Jak zareagują jej/jego bliscy na tą miłość? Czy będą zawsze? Czy będą ,,Always and Together"?
  Jeśli chcesz się dowiedzieć, jaki los czeka Mayę i Elijah zapraszam na :We'll always be together - http://zawszebedziemyrazem.blogspot.com/.
  Czy będą razem? Co stanie na ich drodzę do szczęścia?
  Tego dowiesz się na moim blogu - http://zawszebedziemyrazem.blogspot.com/
  Zapraszam :)
  XOXO
  Maya

  OdpowiedzUsuń
 107. Hej. Chciałabym cię serdecznie zaprosić na mojego nowego bloga.

  W Sydney tajemnicza postać ratuje samobójców od śmierci. Przez miejscowe media zostaje nazwana ''Łowcą Samobójców'' i staje się główny tematem wszystkich rozmów.
  Dziennikarka śledcza, Elif Sulivan zostaje wysłana na zupełnie inny kontynent, aby odkryć kto tak naprawdę jest tą chodzącą zagadką. Okazuje się jednak, że nic nie jest takie proste jakie mogłoby się wydawać, a tajemnicze listy, które nadsyłane są od nieznanego adresata to dopiero początek.

  ''-Widzisz te gwiazdy?
  -Ponoć, gdy spada jedna z nich, ktoś na świecie popełnia samobójstwo. Ja nie chce, żebyś ty była kolejna spadającą gwiazdą.''
  Opowiadanie na :
  http://www.wattpad.com/story/30931800
  http://lowca-samobojcow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 108. Życzę weny.
  I zapraszam do siebie:
  http://krol-lasu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 109. Mam nadzieję, że jesteś fanką TVD i TO.
  Zapraszam na mojego nowego bloga!
  Jest on o Kolvine - Kol'u i Davinie.
  Mam nadzieję, że się spodoba.

  http://kolvinamilosczakazana.blogspot.com/

  XOXO
  Maya Redbird

  OdpowiedzUsuń
 110. http://mojcrush.blogspot.com/

  @xkindaxsucksx: omg #mojcrush właśnie na mnie spojrzał!

  #mojcrush to opowieść o zwyczajnej dziewczynie, zakochanej w niezwykłym chłopaku. Po drodze ku zdobyciu jego serca, napotyka nie tylko trudności, lecz także nietypową niespodziankę, o której nawet nie ważyła się śnić.

  OdpowiedzUsuń
 111. Znają się od piaskownicy.
  Wskoczyliby za sobą w ogień.
  Dwójka najlepszych przyjaciół pod słońcem, która nie odstępuje siebie na krok.
  Lecz pewnego dnia jedno z nich dostaje życiową szanse na spełnienie swoich marzeń.
  Mijają 3 lata...
  Co się stanie, gdy przypadkowo ich spojrzenia spotkają się po tych długich, cholernych 3 latach?
  Czy odrodzi się ich stara przyjaźń?
  A może połączy ich coś więcej?

  Zapraszam na You Are Everything To Me, Princess!
  http://you-are-everything-to-me-princess.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 112. Hej. U mnie już pojawił się 11 rozdział. Serdecznie zapraszam!

  Pojawił się w moim życiu tak nagle.
  Bez wcześniejszego uprzedzenia wtargnął do niego i narobił bałaganu.
  Sprawił, że nie mogłam być już bezpieczna.
  Chciał mnie rozszyfrować.
  Znać każdą moją słabość.
  Poznać każdy zakamarek mojego serca,
  Lecz to jedyne co nie mógł mi odebrać.
  Moje tajemnice…
  Robił rzeczy, których nie mogłam pojąć.
  Był potworem…
  Potworem bez którego nie mogłam żyć.
  Moim prywatnym koszmarem…

  Blog - http://www.hard-harry-styles-fanfiction.blogspot.com/
  Link do zwiastunu - https://www.youtube.com/watch?v=AYdqAAKkfCQ

  OdpowiedzUsuń